Jídlo s příběhem

zatím prázdný Nákupní košík

Aktuální nabídka: Rozvozy obědů Ústí n. L. / Teplice

Mobilní kavárna

Každý den vše čerstvé Jsme na nohou od časného rána, proto je pro vás den co den každý pokrm čerstvě připravený. Ruční výroba a poctivé suroviny pro nás nejsou klišé.

Jste na stránce: Dobrý Fokus Mobilní kavárna Mobilní kavárna

Pod širým nebem pro vás připravíme poctivé občerstvení. Přijedeme k vám na malé firemní akce, jarmarky, festivaly i vánoční trhy. Můžeme zajistit cokoliv od několika výčepů se studenými dobrotami či decentní outdoorové kavárny, přes výrobu slaných a sladkých francouzských palačinek, až po řetězec stánků s grilem, kde se připravují domácí burgery, klobásky i grilované sýry. Namícháme pro vás domácí limonády, ale i mojito. Pro vaše nejmenší máme dětskou kavárnu, kde děti najdou jídlo, pití i prostor, kde mohou řádit. Postaráme se o stany, personál i všechno k jídlu a pití. Vaší jedinou starostí bude bavit se s hosty a užívat si akci.  

"Mobilní kavárna Vám dnes doporučuje skvělé domácí langoše." 

Sezónní stánky

Poptáváte službu dlouhodobější charakteru? Umíme i to. Letos nás již třetím rokem budete moci sledovat na termálním koupališti v Brné, kde pro vás zajišťujeme občerstvení s příjemnou atmosférou a dobrotami, které na česká koupaliště prostě patří. Nebo již tradičně na Vánočních trzích v Ústí nad Labem.

Festivaly a jarmarky

Mobilní kavárnu Fokusu Labe můžete také potkat na vašich oblíbených kulturních akcích a festivalech. Připravujete takovou akci? Kontaktujte nás a my vám s jejím zajištěním pomůžeme. Loni jste nás mohli vidět například na „Family Festu“ v Městských sadech v Ústí nad Labem, kde jsme již druhým rokem zajišťovali občerstvení pro cca 2500 lidí.

Firemní akce na klíč

Chystáte ve firmě dětský den, vánoční večírek či oslavu narozenin firmy? Připravíme pro vás občerstvení vyrobené v naší kuchyni. Přivezeme inventář, party stany, příjemné posezení, v zimně nahřívací teplomety a v létě zmrzlinovací stroj.  Zajistíme doprovodný program včetně moderátora, profesionálního fotografa či kameramana.

Součástí mobilní kavárny na zahájení lázeňské sezóny 2014 v Teplicích byla i točená zmrzlina. Součástí mobilní kavárny na zahájení lázeňské sezóny 2014 v Teplicích byla i točená zmrzlina.

Tomáš Vacek - vedoucí mobilní kavárny

„Mobilní kavárnu postavím klidně i na severním pólu.“

Telefon: 734 570 025 (volejte každý všední den od 9h do 16h) 
E-mail: vacek@fokuslabe.cz