Jídlo s příběhem

zatím prázdný Nákupní košík

Aktuální nabídka: Rozvozy obědů Ústí n. L. / Teplice

O bistru

Každý den vše čerstvé Jsme na nohou od časného rána, proto je pro vás den co den každý pokrm čerstvě připravený. Ruční výroba a poctivé suroviny pro nás nejsou klišé.

Jste na stránce: Dobrý Fokus Kavárny a bistra Bistro Fokus Teplice O bistru

BISTRO FOKUS TEPLICE

Školní 26

415 01 Teplice

Otevírací doba:

Po - Čt  10.00 - 18.00

Pá  10.00 - 20.00

So, Ne a o svátcích zavřeno

Facebook

Bistro Fokus Teplice

Prima jídlo bez dlouhého čekání. Francouzské koláče tady někdy ani nestihnou úplně vystydnout, než se vám dostanou na stůl. V příjemném moderním interiéru našeho fokusáckého bistra pro Vás celodenně připravujeme sezonní jídla z čerstvých surovin od místních dodavatelů, domácí zákusky, bio nápoje, fair trade kávu, kvalitní domácí limonády, čerstvé mátové a zázvorové čaje nebo ovocné a zeleninové šťávy. Nekuřácký prostor Bistra Fokus je od Benešova náměstí tři minuty chůze. V létě Vás přivítá uvolněná atmosféra parčíku naproti bistru s plážovými lehátky, kde si máma s tátou mohou vypít skvělé mojito a děti běhat za míčem. Objednat se tu dá denní roznáška obědů anebo si nechte na víkend či všední den upéct koláč, či francouzský cibuláč. Bistro je i prostorem pro setkání; třeba každý pátek při kulturní akci, nebo v úterky, na herním večeru. Sledujte náš Facebook.

 

"Kafe/bistro Fokus Teplice doporučuje výborné netradiční polévky nebo nové Tortilly - buď s kuřecím masem a zeleninou nebo s mletým masem a fazolemi." 

Parčík před bistremParčík před bistrem

  • nekuřácký prostor
  • venkovní zahrádka s dětským koutem
  • domácí moučníky
  • osvěžující saláty s masem i bez něj
  • koncerty, výstavy, autorská čtení
  • šicí výrobky z chráněné dílny Fokusu Labe
  • internet, PC a WiFi zdarma
  • možnost pořádní soukromých oslav i různých firemních akcí

Naše kuchyně pro vás připravuje výborné obědy z poctivých ingrediencí. Samozřejmostí jsou řádné porce. Můžete si objednat dopředu z týdenního jídelního lístku s aktuální nabídkou, naleznete jej zde. Nebo prostě zavolejte a zjistěte, co dobrého zrovna máme hotové na plotně. Jídlo roznášíme po městě. Platit je možné stravenkami nebo hotově.

Klidné posezení na zahrádce za bistremKlidné posezení na zahrádce za bistrem


Tým Bistra Fokus Teplice

„Ručíme vám za kvalitu služeb, jídla i kávy. S dotazy se prosím obracejte přímo na nás.“

Telefon: 730 510 527
E-mail: kafeteplice@fokuslabe.cz